שיעורי העמקה וסדנאות יוגה

25.5 ואריאציות על תנוחת ושישטאסנה
שיעור העמקה בסטודיו פראנה יוגה תל אביב - שבת 12:30-15:00
תנוחת היוגה ושישטאסנה Vasishtasana מחזקת את הידיים, הליבה והרגליים, משפרת שיווי משקל ובונה יכולת ריכוז וביטחון בגוף. במפגש נתרגל רצף ויניאסה יוגה אשר יכין אותנו לתנוחה, נפגוש אותה בואריאציות שונות למתחילים ולמתקדמים ונבין נקודות חשובות לעבודה מיטיבה עם הגוף בתנוחה הזו ודומות לה.
השיעור מתאים למתרגלי יוגה בכל הרמות, הרשמה ותשלום מול פראנה יוגה.
ושישטאסנה בגרסא למתחילים


8.6 ההיסטוריה של תנוחות היוגה
שיעור העמקה בסטודיו דרך - שבי ציון - שבת 11:00-13:30

מאין וממתי הגיעו אלינו  תנוחות היוגה? מה הייתה מטרת תנוחות היוגה בעבר? מאיפה הגיעה הברכה לשמש? 
על כל אלו ועוד נענה במפגש יוגה הכולל תרגול של ויניאסה יוגה עם תנוחות חדשות ועתיקות, ושיחה בשילוב מצגת ותמונות על ההיסטוריה של תנוחות היוגה וההתפתחות שלהן לאורך ההיסטוריה.
המפגש מתאים לכל הרמות, התשלום בדאנה לפי הרצון והיכולת.
מספר המקומות מוגבל יש להירשם מראש בסטודיו או דרכי.
שיעורי העמקה הם שיעורי יוגה ארוכים מהרגיל, סדנת יוגה קצרה של 2-4 שעות, בה עובדים יותר לעומק על נושא מסוים. זה יכול להיות היבט גופני של תרגול בו מעמיקים, תנוחת יוגה,  או נושא מהפילוסופיה או הפסיכולוגיה של היוגה, או העמקה בנושא של נשימה ומדיטציה.

אני עורך שיעורי העמקה אחת לכמה זמן במרכז ובצפון וזו הזדמנות לחוות תרגול יוגה מעמיק וארוך יותר איתי.שיעורים וסדנאות שהתקיימו בעבר


30.3.24 ואריאציות על תנוחת העורב
שיעור העמקה ביוגה בסטודיו דרך - שבי ציון, יום שבת 11:00-13:30
תרגול ויניאסה יוגה מעמיק בו נתמקד בתנוחת העורב Bakasana / Kakasana בגרסאות שונות שלה. תנוחת העורב טובה לחיזוק הליבה והידיים, יצירת אש פנימית ובניית ביטחון עצמי והינה אחת מתנוחות הידיים החשובות בעולם היוגה. נתרגל הכנות לתנוחה, נכיר דגשים וטיפים ונפגוש אפשרויות למתחילים ומתקדמים.

המפגש בדאנה - תשלום לפי הרצון והיכולת
מספר המקומות מוגבל - נא להירשם מראש אצלי
תנוחת העורב על רקע הטבע הפורח

24.2.24 יוגה לכוח המוח
שיעור העמקה בפראנה יוגה גבעתיים - יום שבת 12:15-15:00
תרגול ויניאסה יוגה מעמיק עם דגש על תנוחות וטכניקות לשיפור התפקוד הקוגניטיבי, הריכוז והזיכרון. בשיחה נדבר על עקרונות בתרגול היוגה ובאורח החיים אשר יכולים להשפיע לטובה על תפקוד המוח ולהאט מחלות רלבנטיות.
הסדנא מתאימה למתרגלי יוגה בכל הרמות, הרשמה ותשלום מול פראנה יוגה.


30.12.23 השתרשות, רגליים, שיווי משקל
שיעור העמקה ביוגה בסטודיו דרך - שבי ציון, יום שבת 11:00-13:30
תרגול ויניאסה יוגה מעמיק עם דגש על השתרשות, עבודת רגליים, ותנוחות שיווי משקל שונות - עבודה מאתגרת פיזית ומנטלית אשר חשובה במיוחד בתקופות של חוסר ודאות ותורמת לשקט פנימי, חיזוק המרכז ונוכחות יציבה.
המפגש בדאנה - תשלום לפי הרצון והיכולת
מספר המקומות מוגבל - נא להירשם מראש אצלי
תנוחת היוגה הלוחם 3 - שיווי משקל


9.12 עורב - גמל 

תנוחת היוגה העורב / עגור Bakasana

החורף מתקרב וזה זמן טוב להתמקד בשתי תנוחות מוכרות ומעניינות שיחד עובדות על חיזוק הגוף, בניית שרירי הליבה והביטחון, יצירת אש פנימית ושיפור העיכול. במפגש נתרגל רצף יוגה אשר יכין אותנו לתנוחות, נפגוש אותן בואריאציות שונות ונבין נקודות חשובות לעבודה מיטיבה עם הגוף בתנוחות הללו.

הסדנא מתאימה למתרגלי יוגה בכל הרמות, הרשמה ותשלום מול פראנה יוגה.


21.10 תזונה - תנועה - תודעה  - סדנת יוגה ואורח חיים בריא

אחרי החגים מגיע, שינויי עונות בפתח וזה זמן טוב להתבונן בהרגלי ותרגולי הבריאות שלנו ולהוסיף חדשים דרך תרגול ושיחה. במפגש נערוך תרגול יוגה שיתמקד ברצפי תנועה טבעית ותומכת מול אורח חיים מערבי, נתרגל נשימה לחיזוק המערכות והשקטת התודעה, ונדבר על פרקטיקות תזונה ואורח חיים בריא: ניקויים, צומות, תנועה טבעית, מקלחות קרות, מיקוד הקשב ועוד ככל שיאפשר לנו הזמן.


9.9 - שיעור העמקה בפראנה יוגה תל אביב: הנומן ותנוחת הקוף Hanumanasana


בשיעור נפגוש את הנומן - Hanuman - אל הקוף. בשיחה נכיר חלק מהמיתולוגיה ההודית והאיכויות שלו כאל, בתרגול נעבוד לקראת תנוחת Hanumanasana- שפגאט קדמי, ונראה איך הם מתחברים על המזרון ומחוצה לו. רצף הויניאסה בתרגול יעבוד על גמישות האגן והירכיים, חיזוק והפעלת שרירים רלבנטיים ויכין לתנוחת הנומנאסנה בעזרת ואריאציות ותמיכות שונות.

הרשמה ותשלום מול סטודיו פראנה.

האנומן בתנוחת מדיטציה (תמונה מויקיפדיה)14.7.23 - שיעור העמקה: אגן וכתפיים - יציבות ותנועה.

השיעור יתקיים במרכז גאיה החדש, הנעים והממוזג אם נצטרך, שנמצא ברמת גן באזור הבורסה, כמה דקות מרכבת סבידור מרכז, יש חניה באזור.

נתרגל יחד נשימה, תנועה ותנוחות ומדיטציה ונשאיר קצת זמן לשיחה ולימוד משותפים.

רצף הויניאסה יתמקד בעבודה על מפרקי האגן והכתפיים בתנועות ותנוחות שונות ליצירת יציבות, תנועה זורמת, הרחבת טווח התנועה והגמישות ועבודה נכונה מתוך מרכז הגוף.

עלות: 200 שקלים, ניתן לשלם בפייבוקס/ביט/מזומן עד למועד הסדנא.

 במידה ואתם רוצים לבוא אבל זה קצת יקר לכם כרגע, אני שומר מספר מקומות בתשלום מופחת של 120, מוזמנים להשתמש בזה, לעדכן ולבוא.

אנא הירשמו ושלמו מראש על מנת להבטיח את מקומכם ולעזור לי לקיים את הסדנא.

Marichyasana ליפוף ידיים - תנוחת יוגה